Přeskočit navigaci
Fasádní barva
s výhodami
silikonu za
cenu disperze
Fasádní barva
s výhodami
silikonu za
cenu disperze

Capamur Finish

Fasádní barva Capamur Finish je vhodná pro použití na veškeré běžné povrchy fasád. Obzvlášť vhodná je pro renovační nátěry systémů ETICS s polystyrenem jako izolačním materiálem. 

Robustní ochrana fasády vůči povětrnostním vlivům

Díky své hustší konzistenci vytváří nátěr barvou Capamur Finish robustní film, který poskytuje fasádě spolehlivou a trvalou ochranu proti všem nepřiznivým vlivům atmosféry.

Zvýšená vodoodpudivost díky zesílení siloxanem

Siloxany jsou silně vodoodpudivé látky. Přidáním siloxanů do kvalitní akrylátové disperzní fasádní barvy zvyšuje její vodoodpudivost a chrání tak fasádu i stěnu pod ní před vlhkostí i dešťovými kapkami.

Vynikající krycí schopnost

Spolehlivě a dobře kryje ve všech barevných odstínech.

Propustná pro CO2

Škodliviny vznikající při provozu domu (vlhkost, CO2 z dýchání nebo topení, nejrůznější odéry) se zateplením a utěsněním oken nemají možnost odcházet z interiéru. Zatímco zvýšená vlhkost se projeví vznikem plísní na chladných stěnách, nárůst koncentrací CO2 a odérů si již tolik neuvědomujeme. Propustnost nátěru pro CO2 umožňuje těmto škodlivinám z interiéru lépe odcházet. 

Šetrná k životnímu prostředí

Obsahuje max. 1 g/l VOC (organických těkavých látek).

Tónovatelná do široké palety barev

Capamur Finish

  • Paropropustnost: V2
  • Ochrana proti vodě: W2
     

více o produktu

Na fasády, kde je nejdůležitějším požadavkem paropropustnost doporučujeme zvolit kvalitní silikonovou fasádní barvu Caparol, např. AmphiSilan-plus. Pro renovace historických staveb doporučujeme fasádní barvu na silikátové bázi např. Sylitol Finish 130.