Caparol
Czechia
Caparol
Czechia

Již více než 25 let je Caparol vaším partnerem v Česku

Nabízíme kompletní sortiment tepelně-izolačních systémů, barev, laků a lazur, inovace i propracovanou podporu prodeje. Odlište se od konkurence s našimi produkty, které vychází ze současných potřeb, moderních technologií a vývoje šetrného k životnímu prostředí.

V Caparolu vás podpoříme při realizaci projektů odbornou pomocí a správnými produkty. Ať už pracujete na nových objektech, rekonstrukcích, na řešeních energetických úspor nebo designu. 

Ukážeme vám nové možnosti., jak nejlépe realizovat svá přání a potřeby. Ať už jde o nový dům, renovaci bytu, energeticky úsporná řešení nebo ochranu památkových objektů. Doporučíme vám vhodné produkty, najdeme správná řešení a inspirujeme vás realizovanými projekty. Nabídneme vám výrobky i odborná řešení, která pomáhají vytvářet a chránit obytné místnosti a životní prostor.

Naše úspěchy stojí na třech základních pilířích:

1. Kvalita

Caparol je v oblasti kvality a inovací vedoucí firmou ve svém oboru. Od založení společnosti v Německu před více než sto lety je naší hlavní strategií trvale a nekompromisně určovat a zvyšovat standardy kvality v oboru. Mimořádnou pozornost věnujeme ekologickým a zdravotně nezávadným výrobkům. První ocenění výrobků v roce 1894 potvrdilo úspěch této strategie. Následně jsme na trh uvedli mezinárodně významné výrobky, v roce 1936 pastu Caparol bez obsahu oleje a v roce 1985 barvu s minimem těkavých látek a bez rozpouštědel Indeko-plus. 

Protože chceme i v budoucnu vyhovět vysokým nárokům zákazníků, významně podporujeme vlastní vědecký výzkum i výzkum orientovaný na aplikační techniku. Za tímto účelem spolupracujeme s mnoha renomovanými dodavateli a institucemi. 

Uvědomujeme si, že kvalita našich výrobků může být jen tak dobrá, jak dobrá je jejich odborná aplikace našimi zákazníky. Proto klademe vysoký důraz na odborná školení a poradenskou činnost pro naše zákazníky. Každoročně školíme stovky zákazníků v teoretických i praktických oblastech. Našim průmyslovým zákazníkům i finálním spotřebitelům jsou k dispozici rozsáhlé technické podklady, odborní poradci a aplikační technici i telefonické poradenství.

Být vedoucím podnikem v oblasti kvality, pro nás ale neznamená jen vyvíjet a prodávat inovační a vysoce kvalitní výrobky, ale používat také výrobní postupy, které jsou ekologické a šetrné ke zdrojům. Proto jsou naše výrobní střediska vybavena nejmodernější technikou a jsou držiteli rozsáhlých certifikací. Na základě náročných interních a externích standardů pravidelně kontrolujeme kvalitu používaných surovin a vyrobených produktů. 

2. Šíře sortimentu 

Know-how společnosti Caparol spočívá ve více než 125 letech zkušeností ve vývoji a výrobě barev nejvyšší kvality. Tyto rozsáhlé výrobní poznatky jsme v průběhu doby pečlivě a úspěšně převedli do různých oblastí výroby. 

Caparol poskytuje profesionálům širokou škálu produktů. Naše nabídka sahá od základních nátěrů, barev, omítek, tmelů a laků přes lazury, ochranné stavební nátěry, fasádní a izolační technické systémy až k nástěnným obkladům a dekorativním technikám. Profesionální zpracovatel nikde jinde nenalezne tak komplexní nabídku pro provádění povrchových úprav staveb. 

3. Výtvarná kompetence 

Výtvarné kombinaci barev a materiálů připisujeme velký význam. Našim zákazníkům nabízíme moderní, širokou a barevně tónovatelnou paletu materiálů pro fasády a interiéry. Vedle klasických barev a laků jsou k dispozici nové produkty jako lité pryskyřice, dekorativní omítky nebo nástěnné obklady. 

Pomocí nejmodernějších tónovacích strojů s unikátní tónovací technologií ColorExpress je možné za několik sekund přímo u našich obchodních partnerů namíchat fasádní a interiérové barvy, venkovní omítky, podlahové nátěry nebo laky a lazury. Nabízíme více než pět milionů receptur. 

K plánování barevného vzhledu interiérů je určena naše moderní pomůcka aplikace Spectrum. Tento program pro barevné návrhy pomáhá všem, kteří se zabývají výtvarnou činností v oblasti barev a úprav povrchových ploch v architektuře. Díky jejím funkcím můžete rychle a bezpečně využít celé spektrum barevných odstínů a přenést je co nejvěrněji na objekty vašeho zájmu.