Přeskočit navigaci
Vnitřní
prostory
bez plísní
Vnitřní
prostory
bez plísní

Indeko W

Vnitřní prostory bez bakterií a plísní

Prémiová interiérová barva Indeko W je vhodná pro obytné prostory, kde je kladen vysoký důraz na čistotu a zdravé bydlení. Bakterie a spory plísní, které se šíří v obytných prostorech jsou velice nebezpečné pro lidské zdraví. Lidská populace je stále náchylnější na získávání různých alergií a nemocí způsobených vlivem špatného životního prostředí, potravin, které jíme a stresem, kterému jsme denně vystavováni. Lidé by se měli zamyslet nad tím, co pro sebe a své blízké mohou udělat a jak zlepšit a prodloužit kvalitu svého života.

Jednou z možností je, aby si zajistili zdravé prostředí v interiérech, ve kterých tráví nejvíce času.  Caparol dodává vysoce kvalitní barvy, které nezatěžují životní prostředí a jsou bezpečné pro lidi. Jednou z vysoce kvalitních barev je Indeko W, které vyniká svými antibakteriálními účinky. Je vhodné nejen to ložnic, obývacích pokojů a kuchyní, ale můžete jej použít i na výmalbu koupelen nebo sklepních prostor. Díky svým mimořádným antibakteriálním vlastnostem je často tato barva používaná v domovech pro seniory, školách a nemocnicích.

Vhodné pro použití v potravinářském průmyslu

Indeko W má certifikát pro nepřímý styk s potravinami a proto je doporučován pro použití v potravinářském průmyslu, jako jsou pivovary, mlékárny, jatka, konzervárny a jiné provozy. Na jeho povrchu nemají bakterie a spory plísní šanci se udržet a přežít.

 

  • dlouhodobé antifungicidní a antibaktericidní účinky nátěru
  • ředitelná vodou a s minimálním zápachem
  • difúzní sd < 0.1 m

více o produktu