Caparol
Czechia
Caparol
Czechia

Moderní design

Koncepty a barevné návrhy

Dnešní zákazníci chtějí chytrá a individuální řešení barev a materiálů - konstrukční možnosti a kreativní know-how stále více získávají na významu.

Proto nabízíme bezkonkurenční nabídku materiálů pro fasády a interiéry. Materiály jako dekorativní omítky nebo tapety patří mezi klasické barvy a techniky, nabízím evšak i speciální materiály, jako třeba pásky Meldorfer, které věrně napodobují režné zdivo.

Aby bylo zajištěno, že všichni zákazníci mohou využít celé barevné spektrum našich výrobků, pracujeme mnoho let na mezinárodním rozvoji naší decentralizované tónovací technologie Color Express. S pomocí moderních dávkovacích systémů můžeme  - kromě zhruba pěti milionů naprogramovaných odstínů - splnit individuální přání na barvu na místě i během několika okamžiků. Pomáháme našim zákazníkům s výběrem ze široké škály barev. Naše barevné design studio vytváří barevné kolekce pro koncepční barevné plánování. Design program SPECTRUM byl vyvinut, aby se odstíny barev a různé povrchy mohly zobrazovat na fotorealistických objektech. Služby Design studia i program Spectrum jsou našim zákazníkům k dispozici.