Kariéra v Caparolu

Profesionalita, rozmanitost, úspěch

Aktuálně hledáme do našeho skladu v Kozomíně u Kralup nad Vltavou vhodného kandidáta na obsazení pozice skladníka.

Skladník - Kozomín

Náplň práce:

  • příjem, naskladnění a výdej zboží
  • obsluha dodavatelů při příjmu zboží a zákazníků při výdeji zboží
  • obsluha VZV
  • obsluha míchacích strojů

Očekáváme:

  • manuální zručnost
  • zkušenost VZV podmínkou (oprávnění VZV výhodou)
  • spolehlivost a pracovitost
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík
  • vlastní způsob dopravy

Nabízíme:

  • práci pouze na jednu směnu, volné víkendy
  • práce v příjemném menším a stabilním kolektivu
  • příspěvek na stravování
  • vytápěný sklad s nově zrekonstruovaným zázemím
  • DPP/DPČ (případně dle dohody na HPP)

Nástup ideálně 1. 3. 2021, délka spolupráce je 9 měsíců do listopadu 2021.
Místo výkonu práce logistický park D8, adresa: Kozomín 501 (u Kralup nad Vltavou).

Pokud vás naše pozice zaujala, pošlete prosím váš životopis na adresu jana.netusilova@caparol.cz.