Kariéra v Caparolu

Profesionalita, rozmanitost, úspěch

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – OSTRAVSKO

Náplň práce:

- proaktivní péče o stávající zákazníky

- vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti fasádních materiálů a systémových řešeních, exteriérových a interiérových barev, laků a lazur, fasádních a sanačních omítek, zateplovacích systémů, ochranných stavebních nátěrů apod.

- komunikace s projektanty, architekty, zástupci stavebních firem, stavebnin, prodejen s barvami, malými řetězci

Očekáváme:

- zkušenosti s prodejem obdobného sortimentu výhodou

- obchodního ducha, komunikativní osobnost, prodejní dovednosti

- technické myšlení, schopnost porozumět produktovému portfoliu a ochotu se neustále učit a zlepšovat

- bydliště v Ostravě nebo okolí

- min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru

- ŘP sk. B a ochotu cestovat

- Časová flexibilita

- uživatelskou znalost práce na PC: MS Office - Excel, Outlook, internet; schopnost rychle se naučit práci v interních informačních systémech a aplikacích

- znalost AJ výhodou

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci u přední evropské společnosti s portfoliem prvotřídních produktů pro profesionály

- příležitosti k odbornému a kariérnímu růstu

- zajímavé ohodnocení v závislosti na výsledcích

- služební vozidlo i k soukromému použití a další benefity

- pracovní poměr na dobu určitou, po úspěšném zavedení možnost doby neurčité

Pokud Vás naše pozice zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a krátký motivační dopis.

Informace o pozici:

Místo pracoviště:Ostrava
Typ pracovního poměru:Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu:Pracovní smlouva
Benefity:Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)

Pokud Vás naše pozice zaujala, pošlete prosím Váš životopis a krátký motivační dopis na adresu anna.soukup@caparol.cz.