Kariéra v Caparolu

Profesionalita, rozmanitost, úspěch

Úspěch firmy závisí především na využití svých zaměstnanců. Z tohoto důvodu je motivace a podpora zaměstnanců v Caparolu na prvním místě. Zaměstnanci mají dostatek svobody orientovat se na výkon a kontrolovat úspěch firmy, jednotlivě i jako tým.

Díky silné značce Caparol můžeme nabídnout zajímavé pracovní příležitosti a různorodé profese. Všechny aktuální nabídky najdete níže.

Marketing communications manager

This role reports directly to the Head of Marketing and Product Management. You will be entrusted with managing a team of two marketing communication specialists in CZ and SK.

What you will be working on:

  • Managing and supporting marketing communication specialists in CZ and SK in accord with the Head of Marketing and Product Management
  • Creating, planning and executing of marketing communication strategy and plans according to DAW group rules and guidelines, Corporate identity and business plan of Caparol CZ and SK
  • Coordinating of marketing budgets
  • Planning and implementing of marketing projects, activities, and initiatives
  • Proposing and coordinating POS materials concepts
  • Supporting product and assortment launches with communication concepts and campaigns
  • Planning of promotions in collaboration with the Sales team
  • Developing websites and social media
  • Developing and overseeing loyalty programs for different target groups
  • Reporting and evaluating of above-mentioned agenda

We need you to have:

  • Relevant higher education in the field of Marketing, business administration or similar
  • Minimum 5 years of experience in a similar position
  • Experience with SoMe and digital channels
  • Creativity and conceptual thinking

What we offer:

  • Interesting and diverse work at a small subsidy of a major European company with a portfolio of first-class products for professionals
  • Brand new offices at Waltrovka Office Centre, which are also a showroom of our products
  • International environment with the possibility to utilize foreign languages
  • 5 weeks of holiday, pension and cafeteria contribution, meal vouchers
  • Small friendly team
  • Discounts on our products

Should you be interested in this vacancy, please, send us your CV and a motivation letter (both in English) to jana.netusilova@caparol.cz.

Obchodně-technický zástupce Praha - barvy, laky, fasády, zateplovací systémy

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti fasádních a izolačních technických systémů, nátěrů, interiérových a exteriérových, barev, omítek, tmelů a laků, lazur, ochranných stavebních nátěrů apod.
  • komunikace s projektanty, architekty, zástupci stavebních firem, stavebnin, prodejen s barvami, malými řetězci

Očekáváme:

  • bydliště v požadované lokalitě nebo blízkém okolí
  • SŠ, VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • obchodního ducha, komunikativní osobnost, prodejní dovednosti
  • zkušenosti s prodejem obdobného sortimentu velkou výhodou
  • technické myšlení, schopnost porozumět produktovému portfoliu a ochotu neustále se učit
  • znalost AJ výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC: MS Office - Excel, Outlook, internet; schopnost rychle se naučit práci v různých v inform. systémech a aplikacích
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci u přední evropské společnosti s portfoliem prvotřídních produktů pro profesionály
  • příležitosti k odbornému a kariérnímu růstu
  • zajímavé ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • služební vozidlo i k soukromému použití a další benefity
  • pracovní poměr na dobu určitou, po úspěšném zavedení možnost doby neurčité
  • nástup možný dle dohody

Pokud Vás naše pozice zaujala, pošlete prosím Váš životopis a krátký motivační dopis na adresu jana.netusilova@caparol.cz.