Caparol
Czechia
Caparol
Czechia

Špičková kvalita

Vysoce kvalitní výrobky a odborné poradenství

Klademe velký důraz na nejvyšší kvalitu. Používáme jen ty nejlepší suroviny a komplexní kontrola kvality ve výrobě zajišťuje vysokou úroveň ochrany životního prostředí. Od svého založení, je deklarovaným cílem Caparolu prosadit do průmyslu stále nové standardy kvality - z hlediska ekologických a zdravotních vlastností konečných výrobků.

S cílem splnit tento požadavek v budoucnu podporujeme vědecký a aplikovaný výzkum a vývoj a spolupracujeme s renomovanými dodavateli a institucemi. Jsme také průkopníkem v mnoha oblastech, například vývoj barev s nízkým obsahem rozpouštědel nebo přímo barev bez obsahu rozpouštědel (E.L.F.).

Vzhledem k tomu, že kvalita našich výrobků může být pouze tak dobrá jako jejich správná aplikaci, je pro nás velmi důležité školení a poradenství pro naše klienty. Proto máme široký t tým pro obchodní a technickou pomoc, kompetentní, spolehlivá a zákaznicky orientovaná. Kromě toho každý rok školíme mnoho zákazníků v teoretických a praktických dovednostech. Komplexní technická dokumentace, odborní poradci a aplikační technici, stejně jako telefonní poradenství jsou našim zákazníkům k dispozici.