Přeskočit navigaci
Zdravá barva
do interiéru
Zdravá barva
do interiéru

Indeko-plus

Zdravá barva do interiéru

Když v roce 1985 vstoupilo Indeko-plus na trh v prémiovém sektoru vnitřních barev, zahájilo tak novou éru interiérových disperzí. Stalo se první vnitřní barvou na světě s minimem těkavých látek a zcela bez rozpouštědel a změkčovadel. Od té doby stále patří mezi naše nejlepší barvy z hlediska kryvosti, snadného nanášení a zpracování i zdravého životního stylu. Indeko-plus je už mnoho let stálicí v malířském průmyslu.

Vedle technologie E.L.F.  plus (s minimem těkavých látek a zcela bez rozpouštědel, změkčovadel a konzervantů) se může pochlubit další výhodou. Zdravá barva nejvyšší třídy, je výbornou volbou pro dětské pokoje a ložnice, kde vytváří optimální vnitřní klima. Díky extrémní krycí schopnosti a zářivé bělosti mnohdy při úpravě interiéru mnohdy stačí pouze jediný nátěr.

Indeko-plus bylo testováno nezávislými odborníky a vědeckými studiemi je podložena jeho vhodnost pro alergiky a pacienty s kožními problémy. Na Indeko-plus se můžete spolehnout, je skvělou volbou pro obytné i pracovní prostory. Prostě třída sama o sobě!

Indeko-plus

  • dvojitá krycí schopnost
  • velká úspora času při malování
  • vysoký stupeň bělosti
  • prodloužená doba použitelnosti po otevření kbelíku

S barvou Indeko-plus vždy dosáhnete perfektního vzhledu vašeho interiéru a navíc získáte zdravé vnitřní prostředí.

více o produktu