Přeskočit navigaci
Dokonalá
elegance
pro váš
interiér
Dokonalá
elegance
pro váš
interiér

CapaSilan

Dokonalá elegance pro váš interiér

Představujeme CapaSilan – novinku v sortimentu vnitřních barev. CapaSilan je zástupce nové generace interiérových barev na bázi silikonové pryskyřice. Jeho receptura byla vyvinuta speciálně pro profesionální aplikaci na velké plochy stěn. Za tímto účelem byly převzaty a přeneseny prověřené vynikající vlastnosti fasádních barev Caparol na bázi silikonové pryskyřice. Jemně strukturovaný povrch s nízkou optickou i akustickou odrazivostí je vytvořen optimální směsí jemných i hrubých plniv a vysoce kvalitních přísad. 

Díky svým jedinečným aplikačním vlastnostem CapaSilan zcela zamezuje vzniku viditelných stop po tazích válečkem i v místnostech s nepříznivými světelnými podmínkami. Zároveň je velmi snadno opravitelný. Jedná se tedy o ideální řešení pro stěny a stropy vystavené intenzivnímu bočnímu světlu. Natřená stěna je hluboce matná, s rovnoměrnou strukturou a bez odlesků.

CapaSilan zajišťuje dokonalý, hluboce matný povrch a bezchybný vzhled stěn i stropů bez viditelných stop po aplikaci válečkem, a to i za složitých světelných podmínek při osvětlení bočním světlem.

CapaSilan

  • Hluboce matný, elegantní povrch 
  • Stálá barevnost nátěru po neomezenou dobu 
  • Rovnoměrná a jemná povrchová struktura bez odlesků, také při náročné aplikaci na stropech 
  • Zaručeně dokonalý výsledek pro povrchy se složitými světelnými podmínkami při osvětlení bočním světlem 
  • Snadné a pohodlné nanášení válečkem, štětkou i technologií airless

více o produktu

Běžná barva

Povrch běžných barev rovnoměrně odráží světlo díky své pravidelné struktuře. 

CapaSilan

Vyvážená směs jemných a hrubých plnidel obsažených v CapaSilanu vede k maximální difuzi dopadajícího světla a tahy po aplikaci nejsou vidět.