Caparol
Czechia
Caparol
Czechia

Specialista/ka zákaznického servisu - Kozomín (okr. Mělník)

Náplň práce:

  • zpracování objednávek v informačním systému
  • komunikaci s obchodními zástupci a zákazníky
  • fakturaci
  • řešení případných nesrovnalostí v dodávkách, řešení reklamací

Očekáváme:

  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • počítačové dovednosti (MS Word, Excel, Outlook...)
  • schopnost rychle se adaptovat na práci v různých informačních systémech a aplikacích
  • SŠ vzdělání
  • mít zákaznicky orientovaný přístup
  • být pečlivý/á a samostatný/á
  • motivaci vytvářet zákazníkovi skvělou službu

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání u německé společnosti s prvotřídními profesionálními produkty
  • budete se spolupodílet na obchodním růstu firmy
  • práci na plný úvazek, pracovní smlouvu (nejdříve doba určitá a v případě spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou)
  • možnost kariérního posunu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na anglický jazyk
  • příspěvek na sport, kulturu a volný čas (Multisport, Edenred)
  • příspěvek na dopravu
  • sick days
  • místo výkonu práce: logistický park D8 v Kozomíně (u Kralup nad Vltavou) - vlastní doprava nutná (areál je mimo obec)

Termín nástupu: leden 2024 (nebo dříve)

Pokud Vás naše pozice zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a krátký motivační dopis.

Adéla Dvořák
HR Generalist CZ&SK

Caparol Czechia s.r.o.
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5

Mobile: +420 724 876 379
E-mail: adela.dvorak@caparol.cz