Caparol
Czechia
Caparol
Czechia

Obchodně-technický zástupce - Liberecko

Náplň práce:

  • Proaktivní péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti fasádních materiálů a systémových řešeních, exteriérových a interiérových barev, laků a lazur, fasádních a sanačních omítek, zateplovacích systémů, ochranných stavebních nátěrů apod.
  • Komunikace s projektanty, architekty, zástupci stavebních firem, stavebnin, prodejen s barvami, malými řetězci

Očekáváme:

  • Obchodního ducha, komunikativní osobnost, prodejní dovednosti
  • Technické myšlení, schopnost porozumět produktovému portfoliu a ochotu neustále se učit a zlepšovat
  • Zkušenosti s prodejem obdobného sortimentu výhodou
  • Bydliště v Liberci nebo okolí
  • Min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat
  • Časovou flexibilitu
  • Uživatelskou znalost práce na PC: MS Office - Excel, Outlook, internet; schopnost rychle se naučit práci v interních Informačních systémech a aplikacích
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci u přední evropské společnosti s portfoliem prvotřídních produktů pro profesionály
  • Příležitosti k odbornému a kariérnímu růstu
  • Zajímavé ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • Služební vozidlo i k soukromému použití a další benefity
  • Pracovní poměr na dobu určitou, po úspěšném zavedení možnost doby neurčité

Pokud Vás naše pozice zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s fotografií a krátký motivační dopis.

Adéla Dvořák
HR Generalist CZ&SK

Caparol Czechia s.r.o.
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5

Mobile: +420 724 876 379
E-mail: adela.dvorak@caparol.cz