Přeskočit navigaci

Profesionální tónovací systém od Caparolu

  • ColorExpress je registrovaná ochranná známka tónovacího systému Caparol. Nejmodernější technologie umožňuje během okamžiku namíchat téměř jakoukoli barvu do všech typů materiálů, fasádních barev, interiérových barev, laků, lazur nebo omítek.
  • Základem prvotřídních výsledků jsou vysoce kvalitní tónovací pasty vyvinuté společností DAW, které přesně odpovídají příslušným požadavkům pro danou oblast použití. ColorExpress nabízí speciální duální systém tónovacích past. Pro materiály na bázi vody i rozpouštědel používáme pasty AmphiTint, které splňují ty nejvyšší požadavky zákazníků. Tónovací pasty AmphiTint se neustále vyvíjejí z hlediska odolnosti vůči UV záření a barevné rozmanitosti jsou přizpůsobovány požadavkům trhu. Prémiové pigmenty zaručují vysokou barevnou stabilitu.

 

Široká barevná škála

  • V systému Colorexpress je možné tónovat do stovek barevných kolekcí včetně vlastních barevných vzorníků Caparol i vzorníků RAL, NCS, Pantone, odstínů černé a mnoha dalších.

 

Přesné tónování ColorExpress

  • Neustálý vývoj receptur výrobků i pigmentů v laboratořích DAW zaručuje stále se zvyšující přesnost barevného odstínu.
  • Díky tomu, že jsou výrobky Caparol dodávány ve více bázích, je možné je tónovat s menším množstvím pigmentu při zachování vysoké krycí schopnosti a přesnosti odstínu.