Přeskočit navigaci

Interiérové barvy pro profesionály

Uvažujete o barevné změně ve vašem interiéru a stojíte před rozhodnutím jakou barvu zvolit? V sortimentu vnitřních barev Caparol nabízíme širokou škálu produktů s různým složením a vlastnostmi, vedle barev disperzních, vinylových, silikátových a minerálních jsou to také barvy speciální. Vyberte si některou z nich do vaší domácnosti nebo firmy. Můžete si být jisti, že tyto kvalitní výrobky německé firmy vás nezklamou a mile překvapí svými vlastnostmi.

Vyzkoušejte některou z našich disperzích barev. Objevte extrémní vydatnost a dvojitou krycí schopnost barvy Indeko-plus. Může vás překvapit snadná čistitelnost a odolnost vůči nečistotám u PremiumClean. Nechte se ohromit PremiumColors intenzivním barevným leskem v sytých odstnínech i při velkém zatížení. Vytvářejte perfektní výsledky s hedvábně matnými stěnami z rodiny vinylových barev Caparol Samtex, která uspokojí každého zákazníka.

 Lidé dnes tráví až 90 % svého života uvnitř budov. Čím více hodin tráví doma nebo v kanceláři, tím důležitější je uvažovat o zdravém vnitřním klimatu. To je dobré mít na paměti již při výstavbě nebo renovaci obytných prostor. Udržitelnost a péče o zdraví je nedílnou součástí firemní strategie společnosti Caparol. I proto Caparol vyvinul technologii E.L.F. Zkratka E.L.F. znamená minimalizaci těkavých látek, bez rozpouštědel a změkčovadel. První nátěr vyrobený s touto technologií byl uveden na trh již před více než 30 lety, čímž se stal vzorem pro celý průmysl. Zájem o ekologické výrobky na evropském trhu každoročně stoupá. Interiérové barvy Indeko-plus a Sylitol Bio Innenfarbe tyto požadavky splňují a dokonce nesou označení „Vhodné pro alergiky“ a schválení TÜV.

 Barvy Caparol můžete tónovat podle více než 5 miliónů receptur na zařízeních ColorExpress  v našich tónovacích centrech po celé republice. Pusťte se do změny vašeho okolí, nic nezmění náladu a atmosféru tak, jako barva.