Přeskočit navigaci

0 % konzervačních látek – 100 % Caparol

Technologie E.L.F. plus

Zdraví je to nejcennější, co máme. Proto společnost Caparol nabízí širokou škálu vnitřních barev a základních nátěrů bez konzervačních látek.

Ať už v kanceláři, nebo doma s nimi můžete vytvořit zdravé vnitřní klima, ve kterém se budete cítit příjemně a při práci i odpočinku. Výhodou je, že Caparol nabízí kompletní řadu výrobků na podklady i povrchy bez konzervačních látek. Absence konzervačních látek zajišťuje bezpečné vnitřní prostředí, také pro citlivé osoby, jako jsou alergici.

Z E.L.F. na E.L.F. plus


V roce 1985 společnost Caparol zahájila novou éru v oblasti interiérových disperzních nátěrů s nátěrem Indeko-plus E.L.F., který byl prvním vnitřním nátěrem na světě s minimálním obsahem těkavých látek a bez obsahu rozpouštědel. V současnosti je většina interiérových barev v našem sortimentu vnitřních barev s minimem těkavých látek, bez rozpouštědel a změkčovadel.

S produkty E.L.F. plus zašel Caparol ještě dál, mezitím jsme se zbavili konzervačních látek v mnoha výrobcích z naší základní řady. Výsledkem je nová úroveň kvality disperzních interiérových barev. Pokročilá a patentovaná technologie nám umožňuje zaručit trvanlivost výrobků i bez konzervačních látek – a zároveň poskytuje vynikající krycí schopnost.

  • S minimem těkavých látek
  • Bez rozpouštědel
  • Bez změkčovadel
  • S minimem těkavých látek
  • Bez rozpouštědel
  • Bez změkčovadel

plus:

  • Bez konzervačních látek

Caparol E.L.F. plus sortiment


Indeko-plus KF

 

Čistě bílá, hypoalergenní barva pro osoby se zvýšenou citlivostí.

více o produktu

 

Indeko-plus

 

Nejkvalitnější a nejoblíbenější omyvatelná a otěruvzdorná interiérová barva.

více o produktu

Sylitol Bio Innenfarbe


Barva ekologů. Prvotřídní bezrozpouštědlová barva na bázi silikátů.

více o produktu