Projektový manažer - Praha

Náplň práce:

  • Řízení projektů, vč. zpracovávání potřebných materiálů a podkladů k projektům a kontrola projektové dokumentace
  • Kontrola a vyhodnocování plnění projektů
  • Dlouhodobá spolupráce na projektech až do fáze realizace
  • Tvorba cenových návrhů pro výběrová řízení
  • Odborná podpora našich obchodních zástupců
  • Prezentace produktů architektům, projektantům
  • Udržování a budování vztahů s architekty, projektanty, developery a investory, generálním dodavatelem
  • Účast na obchodním procesu, týmová práce
  • Hledání nových akvizic v regionu Praha a střední Čechy

Požadujeme:

  • Základní znalost procesů Projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov
  • Praxe v oblasti stavebnictví
  • Vzdělání v oblasti stavebnictví výhodou
  • ČJ (plynně/rodilý mluvčí), AJ (pokročilá slovem i písmem)
  • Flexibilní přístup, schopnost krátkodobě cestovat
  • Systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek
  • Dobré analytické a komunikační dovednosti
  • Bydliště v Praze nebo okolí
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci u přední evropské společnosti s portfoliem prvotřídních produktů pro profesionály
  • Pozici s vysokým stupněm samostatnosti a seberealizace
  • Příležitosti k odbornému a kariérnímu růstu
  • Moderní kanceláře v Praze – Walterovo náměstí
  • Čtvrtletní bonusy, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Služební vozidlo i k soukromému použití a další benefity
  • Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, po úspěšném zavedení doba neurčitá

Adéla Antonová
HR Assistant CZ&SK

Caparol Czechia s.r.o.
Walterovo náměstí 329/3
158 00 Praha 5

Mobile: +420 724 876 379
E-mail: adela.antonova@caparol.cz