Přeskočit navigaci

Aktuální informace vedení společnosti k epidemii koronaviru a naší připravenosti jí čelit

Shlédněte video ředitele skupiny DAW Dr. Ralfa Murjahna

Vážení obchodní partneři,

Za účelem zastavení dalšího šíření COVID-19 (koronavirus) společnost DAW SE přijímá a podporuje všechna možná opatření na ochranu zaměstnanců. Denně sledujeme situaci a doporučení úřadů.

Abychom minimalizovali možné riziko infekce na pracovišti, mohou naši zaměstnanci pracovat z domova, jejich dostupnost je zajištěna telefonicky nebo e-mailem.  Bohužel musíme omezit osobní kontakty v uzavřených prostorách. Věříme, že pochopíte nutnost posunout všechna plánovaná školení a společenské akce.

Děláme vše, co je v našich silách, abychom udrželi naši pracovní kapacitu na vysoké úrovni, abychom co nejlépe uspokojovali poptávku po našich produktech a umožnili tak našim zákazníkům zajistit vlastní obchodní aktivity. To znamená, že jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli a v současné době nepředpokládáme problémová místa v dodávkách z důvodu nedostatku surovin. Situaci však pečlivě sledujeme, abychom mohli okamžitě reagovat na nový vývoj.

Naše zaměstnance jsme požádali, aby byli obezřetní a dodržovali pravidla a opatření vydaná jak úřady, tak společností.  Jsme si jisti, že jste ve svém profesním i soukromém životě stejně opatrní, protože neseme odpovědnost společně – jeden za druhého!

Přejeme vám a vašim zaměstnancům vše nejlepší a pevné zdraví.

Miroslav Kupka
Sales Manager CZ