Kariéra v Caparolu

Profesionalita, rozmanitost, úspěch

Úspěch firmy závisí především na využití svých zaměstnanců. Z tohoto důvodu je motivace a podpora zaměstnanců v Caparolu na prvním místě. Zaměstnanci mají dostatek svobody orientovat se na výkon a kontrolovat úspěch firmy, jednotlivě i jako tým.

Díky silné značce Caparol můžeme nabídnout zajímavé pracovní příležitosti a různorodé profese. Všechny aktuální nabídky najdete níže.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - barvy, laky, fasády, zateplovací systémy

 Region: východní část Prahy, Benešov, Český Brod

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • objektová práce – vyhledávání vhodných stavebních projektů a aktivní prosazování koncernových produktů při realizaci

·       aktivní práce s projektanty + investory

Očekáváme:

  • SŠ, VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • obchodního ducha, komunikativní osobnost, prodejní dovednosti
  • zkušenosti s prodejem obdobného sortimentu podmínkou!
  • technické myšlení, schopnost porozumět produktovému portfoliu a ochotu neustále se učit
  • znalost AJ výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC: MS Office - Excel, Outlook, internet
  • schopnost rychle se naučit práci v různých v inform. systémech a aplikacích
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci u přední evropské společnosti s portfoliem prvotřídních produktů pro profesionály
  • příležitosti k odbornému a kariérnímu růstu
  • zajímavé ohodnocení v závislosti na výsledcích
  • služební vozidlo i soukromému použití a další zajímavé benefity
  • nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou, po úspěšném zavedení možnost doby neurčité

Pokud Vás naše pozice zaujala, zašlete Váš životopis a krátký motivační dopis na e-mailovou adresu: karla.habanikova@caparol.cz